Antalya Koçluk Eğitimi

''Kimseye bir şey öğretemezseniz; sadece cevabı kendi içinde bulmasına yardımcı olursunuz.''  Galileo
Gelişmiş ülkelerde bilgi işlem sektöründen sonra en hızlı büyüyen "Koçluk ", istenen performansa ve yaşam tatminine ulaşmak için koç (coach) ve danışan (coachee) arasında kurulan planlı bir gelişim ilişkisidir.

Koçluk ilişkisinin amacı danışanın kendi belirlediği hedefe, koçun desteğiyle ulaşması ve sorunlarının üstesinden tek başına gelmeyi öğrenmesidir.

Koçluk; kendinizi tanımaya keşfetmenize yardımcı olur. Değişim ve dönüşümlerin dıştan içe değil içten dışa olduğunu gösterir. Mutluluğun dışarıda aranmamasını ve eğer içsel huzurunuz varsa mutluluk ve kişisel zenginliğin olduğunu kavramamıza yardımcı olur. Bunlara nasıl sahip olacağımızı kendi üzerinizde bir keşif yolculuğuna çıkmanıza yardımcı olan profesyonel bir süreçtir. Mutlu yaşam becerisini arttırmaya içsel kaynaklara ulaşmaya kaynakları istenildiği biçimde ve süreklilikte kullanmanıza hayatınızda yapmak isteyip de yapamadığınız çalışmalar ve davranışlar için aksiyon planı ve kurumlara destek sağlayan özel bir kişisel gelişim süreç programıdır.

Kişilerin yaşamlarını daha anlamlı kılacak, hayat kalitelerini yükseltecek bir çalışmadır. Dengeli bir yaşam kurmak, hayatını eğlenceli bir yolculuk haline dönüştürmek, yaşamında tatmin olmak ve potansiyelini ortaya çıkarmak isteyen kişilere verilen koçluk hizmetidir. 

Danışanlar ne kazanırlar?

Yaşam dengesini kurmayı öğrenir.

Yaşam kalitesi artar.

Yaşamına yeni yön verme fırsatını ve cesaretini kazanır.

Endişe, korku, güvensizlik gibi iç engellerini kırar.

Güçlü yönlerini keşfeder ve bunlardan güç alır.

Kişisel hedefler koyar.

Kaynaklarını keşfeder.

Hedeflerine ulaşmak için bu kaynakları kullanarak yol haritası çizer.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir Karşıyaka’daki  Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli’deki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Koçluk
 
K
oçluk Eğitimi

 
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya koçluk - koçluk antalya -

Yorumlar