İzmir Koçluk Akademisi Hakkında

İzmir Koçluk Akademisi Hakkında İZMİR KOÇLUK AKADEMİSİ & DANIŞMANLIK INTERNATIONAL  firmamız İzmir’de ve Anadolu’nun çeşitli yerlerinde Kişisel Gelişim alanında 1996 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. Bu sebeple İzmir’in İLK Kişisel Gelişim kurumudur. Kurucusu kişisel ve kurumsal gelişim uzmanı Cemal KONDU’dur.

VİZYONUMUZ İnsan önce gelir… Sözümüz senettir, bize güvenilir… Hizmeti ciddiye alırız… Kötü bir çalışma bizim için lükstür… En iyi olmak istiyoruz… Gerçekçiyiz ve dürüstlük ilkesine inanırız… Ulaşılabiliriz ve bizimle çalışmak kolaydır… Hırslıyız, iş bitirici ve çalışkanız… Çoğunlukla memnuniyet ile yetinmeyiz… İnsanlarımızın gereğince ödüllendirilmesini isteriz Hızla ve sürekli değişen ve gelişen günümüz dünyasına ayak uydurabilmek için değişimi hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline getirmeliyiz. Unutmamak gerekir ki dünya değişmeyen tek şey değişimdir… Ancak bu şekilde varlığımızı sürdürür, geliştirir ve hayatımızda istediğimiz sonuçları elde edebiliriz.

İZMİR KOÇLUK AKADEMİSİ & DANIŞMANLIK INTERNATIONAL gerçek ve kalıcı değişimi hayatlarınıza taşımanıza yardımcı olmak ve KOÇLUK ismi verilen bu güçlü değişim ve gelişim teknolojisini sizlere kaliteli, etik ve uluslararası standartlarda ulaştırabilmek için kurulmuş bir eğitim ve danışmanlık şirketidir. Amerika’dan İngiltere’ye, Almanya’dan Avustralya’ya kadar uzanan KOÇLUK şirketlerinden oluşan uluslararası bir ağın parçasıdır.   Genç, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı Saygın Danışmanlık üyelerinin vizyonu, NLP’nin fark yaratan yolculuğunda bireylerin beklentilerini karşılamak ve en üst düzeyde memnuniyetleri için hizmet sunmaktır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir Karşıyaka’daki  Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli’deki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Sertifikalı Koçluk Eğitimleri

Koçluk Becerileri

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk eğitimi - koçluk - koçluk eğitimleri.koçluk merkezi - izmir koçluk eğitimi - izmir koçluk merkezi -

Yorumlar