İzmir Koçluk Eğitimleri

Koçluk, bireylerin gelişimini hızlandırmak amacıyla ortaya çıkan, etkileşimli değişim ve gelişim sürecidir. Bu süreçte kişiye yol arkadaşı olarak danışmanlık desteği sağlanır. Öğrencinin performansını ya da davranışını düzeltmeye odaklanmıştır. Koçluk, kişilerin içindeki potansiyelin, anlamlı ve önemli amaçlara ulaşmak için ortaya çıkmasını kolaylaştırmaktır.

İzmir Koçluk İlişkisinden En Fazla Faydayı Nasıl Sağlayabilirsiniz? Koçlar eğitime başlayanlardan iyi şekilde yararlanmalarını isterler. En iyi faydayı sağlamak için aşağıdaki noktalara uymanız beklenir.

● 1. Gerçekten İstediğiniz Şeye Odaklanın

● 2. Yeniden Kendinizi Tanımaya Başlayın

● 3. Yeniliklere Açık Olun

● 4. Hedefiniz olsun

● 5. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazır olun.

Süreç Koçlar ile ayda bir ya da iki kez, bir buçuk saat süresince yüz-yüze görüşülür. Genellikle görüşmeleri aynı gün ve aynı saat olacak şekilde planlanır.Görüşmelerin olmadığı haftalarda ise, hedefleriniz üzerinde odaklanmak ve fazladan çalışmak için mükemmel zamanlar olarak değerlendirilir. Koçluk sürecinde danışanlarla resmi bir anlaşma yapılmamasına rağmen koçluk ilişkisine minimum üç ila altı ay sürmesini önerilir. Koçluğun faydaları zaman içerisinde ortaya çıkmaktadır. Bu deneyimi olabildiğince değerli hale getirmek için kişinin kendi kendisine taahhütte bulunması beklenir.

Koç ve müşteri, birbirlerine karşı dürüst ve açık olması, koçluk ilişkisinin değeri ve bütünlüğü için çok önemlidir. Bu doğrultuda konuşulan her şey tamamen gizli kalmasına özen gösterilir. Genel olarak bu hizmetlerden, hayat kalitesini arttırmak isteyen, nereden ve nasıl başlayacağını bilemeyen, hedef seçmekte güçlük çeken, değişimlerin arifesinde olan ya da değişimleri yaşamakta olan herkes yaşam koçluğu alabilir. Koçun danışanını doğru, nitelikli, etik kurallar dahilinde ve yetkinlikle istediği yere varmasında yardımcı olmasıdır. Koçluk seanslarında tavsiye, öneri, bilgi paylaşımı olmadığı için bir koçun her türlü alanda ve her sektörde çalışması mümkündür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 
İzmir Karşıyaka’daki  Koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Koçluk  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli’deki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki Koçluk eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Koçluk
 
K
oçluk Eğitimi
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk eğitimi - koçluk - koçluk eğitimleri - izmir koçluk eğitimleri - izmir koçluk -

Yorumlar