Profesyonel Koçluk Eğitimi İzmir

Koçluk eğitimleriyle hedefimiz, katılımcılarının hayatlarını istedikleri hedeflere taşıyabilme ve hedefler doğrultusunda amaçlanan değişim ve gelişimi sağlayabilme yeterliliğine sahip koçlar yetiştirerek, eğitim verdiğimiz her kişinin sahip oldukları potansiyelleri açığa çıkarmalarını sağlamak, hayat kalitelerini yükseltecek ve bunu sürekli idare edebilecek temel koçluk teknikleri öğretmek ve temel koçluk tekniklerini en üst düzeyde uygulamacı olmalarını sağlamaktır. Koç olmak isteyen adaylarının kendileri hakkında oluşturmak istedikleri gerçekliği daha ileri götürecek eğitimi, koçluk teknikleri ve isteklendirmeyi nasıl sağlayacaklarını öğretmek ve uygulatmaktır. Bunun yanı sıra aldıkları bu profesyonel koçluk eğitimi sayesinde katılımcılar koçluğun altında ilgi duydukları herhangi bir alanda yetiştirilerek etkin bir şekilde Profesyonel Koçluk kariyerlerine adım atacaklardır.

Profesyonel Koçluk Eğitimi; Verdiğimiz koçluk eğitimleri bireysel ve grup koçluk saati belirli bir seviyenin üzerindeki deneyimli ve Profesyonel koçlar tarafından verilmektedir. Ayrıca Profesyonel koçlarımız, 10 yada 15 yıldan beri Profesyonel koçluk yapan ve koçluk konusunda otorite kişilerdir. Koçluk hizmeti almak da koçluk hizmeti vermek de belirli kişisel özeliklere sahip olmayı gerektirir. Koçluk hızla son yılların en popüler en tabanlı mesleklerinden biri haline geldiğinden Profesyonel koçluk alanda mesleki eğitimleri yoğun talep ortaya çıktı. Biz koçluk eğitimlerimizi başlamadan önce koç adaylarına “koçluğa uygun musunuz?” çalışması uygulayarak bu mesleği yapabilmeleri için gerekli olan iç kaynaklara sahip olup olmadıklarını ölçerek başlıyoruz. Kısacası koç adaylarıyla çalışmadan önce seçme yapmaktayız.

Profesyonel Koçlar yetiştirmek için kaynaklarımızın sonuna kadar kullanarak koçlarımızın kariyerlerinin diğer kısmında daha etkin çalışma yapmaları için gereken temel çalışmaları kusursuz bir şekilde yapmaya özen göstermekteyiz. İnsan olan saygımız ve işimize olan saygımızla en mükemmeli hedeflemekteyiz. Böylelikle bizden koçluk eğitiminde yeterli düzeye gelip koçluk sertifikalarını alanlar iş yaşamlarına profesyonel koç olarak devam ediyorlar. İşe uygun oldukları için başarı ve kazanç da kaçınılmaz oluyor.

Certified Coach Temel ve ileri koçluk tekniklerini kapsayan 90 saatlik bir eğitimdir. Kişisel ve kurumsal olmak üzere A'dan Z'ye tüm koçluk alanlarını kapsamaktadır. Sertifikasyon için 250 saat koçluk uygulaması gerekmektedir. Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Certified Coach sertifikası verilecektir. Professional Certified Coach A’dan Z’ye bütün koçluk alanlarında ileri düzey koçluk tekniklerini kapsayan 140 saatlik bir eğitim. Sertifikasyon için 300 saatlik koçluk uygulaması gerekmektedir.

Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Professional Certified Coach sertifikası verilecektir. Master Certified Coach 800 saat Koçluk uygulamasından sonra kazanılan sertifikadır. Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Master Certified Coach sertifikası verilecektir.

? Kariyer Koçluğu (Career Coaching) Sertifika Programı

? Yaşam Koçluğu ( Life Coach ) Sertifika Programı

? Yönetici Koçluğu ( Executive Coaching ) Sertifika Programı

? Satış Koçluğu ( Sales Coaching ) Sertifika Programı

? Öğrenci koçluğu (student coaching) Sertifika Programı Koçluk

Sertifika Programlarımızın Avantajları Üniversiteyi bitirdiniz ama iş yaşamında konunuzla ilgili daha derin bilgiye ihtiyacınız olduğunu anladınız. Zamanınız kısıtlı, üstelik bütçeniz de sınırlı.

Koçluk Sertifika programları ile kısa süre içinde, ilgi duyduğunuz meslek hakkında yeni beceriler, uluslararası deneyim ve bazen de iş deneyimi kazanırsınız. Sertifika programları 7 gün ile 12 ay kadar değişen uzunluktadır. Koçluk Sertifika programları bitimi, kazanmış olduğunuz bütün pratik ve gerçek iş yaşamından alınmış bilgileriniz mesleğinizdeki ilk sabahtan itibaren etkin ve kolayca uygulayabilir ve diğer meslektaşlarınız arasında farklı bir bakış açısıyla işlerinizi devam ettirebilirsiniz. Koçluk Sertifika programları lisans veya yüksek lisans programlarına oranla çok daha hızlı ve ucuzdur. Başvuru koşulları nispeten daha kolaydır. İş yaşamınızın size sunduğu kısıtlı zaman diliminde kendinize uygun herhangi bir tarihte başlayan programı bulma şansınız yüksektir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İzmir Profesyonel Koçluk Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Profesyonel Koçluk Eğitimini  tıklayabilirsiniz

Denizli  Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla Profesyonel Koçluk Eğitimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Profesyonel Koçluk Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk eğitimi - koçluk - koçluk eğitimleri.koçluk merkezi -

Yorumlar